خرید و قیمت دوربین مداربسته CCTV

تیاندی در اوایل معرفی این تکنولوژی، آن را در تعداد محدودی از مدل های دوربین مداربسته تعبیه کرد. ضمن اینکه توجه داشته باشید که برای خرید دستگاه dvr و nvr تعداد دوربین اهمیت دارد. خرید دوربین مداربسته وابسته به چند فاکتور مهم است. لازم به ذکر است دوربین های مداربسته مجهز به دید در شب رنگی از قیمت بالاتری از سایر دوربین های مجهز به دید در شب برخوردارند. به این ترتیب به راحتی می توانید با مقایسه مشخصات و رویت قیمت ها انتخاب بهتر و سریعتری را داشته باشید. به لطف درگاههای صنعتی این دوربینها و جنس بدنه تخصصی هرگز نباید نگران خرابیها از بابت رانندگی مانند دست انداز، شتاب و ایست باشید و باخیال راحت به رانندگی خود ادامه دهید. نبود نور فرصتی برای مجرمین فراهم می کند تا به راحتی به مقاصد شوم خود برسند. نیاز امنیتی و قسمت های مختلف به شما کمک می کند تا نوع دوربین را برای هر فضا و مکان مورد نظر مشخص کنید. پیشنهاد ما این است که از متخصصین این حوزه کمک بگیرید تا شما را در دسته بندی محصولات و انتخاب گزینه های بهتر راهنمایی کنند. شما دو انتخاب برای نصب دوربین مدربست دارید اولین مورد که پیشنهاد ما هم به شما میباشد دوربین های باسیم هست که استاندارد های کامل امنیتی رو در بر میگیره.

شرکت ایمن تصویر امرتات با استفاده از رابطه خود با واسطهها و سازندگان حرفه ای دوربینهای مداربسته، بهترین گزینه برای انتخاب مناسبترین محصول منطبق با نیازهای شما میباشد. دوربین مداربسته بولت از 1 مگاپیکسل تا 12 مگاپیکسل طراحی و تولید می شود که باید بر اساس نیاز خود نمونه مناسب را انتخاب کرد. این ویژگی کمک می کند تا تصاویر در شب نیز به خوبی ثبت شوند. در غیر اینصورت شما از آنها درخواست کنید تا لیست قیمت تیاندی را در اختیارتان قرار دهند. برند هایک ویژن به دلیل کیفیت بالای تصاویر و تشخیص طیف وسیعی از رنگ ها به خوبی چهره افراد و وسایل نقلیه را تشخیص میدهد و به همین خاطر لقب بهترین برند دوربین مدار بسته جهان را کسب کرده است و به نسبت عملکرد بالای آن قیمت مناسبی نیز دارد. این فناوری توسط شرکت هایک ویژن معرفی شده است. تصاویری که در فاصلههای زیاد توسط دوربینهای آنالوگ گرفته میشود، کیفیت پایینی دارد و مقدار گرین در آنها زیاد است. همچنین پشتیبانی فنی را هم باید در نظر بگیرید. مشخصات دوربین مدار بسته خوب ارتباط مستقیمی با شغل و محل مورد نظر برای نصب سیستم ایمنی دارد.

سیستم های دوربین مدار بسته از سیگنال ویدئویی آنالوگ استفاده می کنند. این نوع دوربین بیشتر برای اتاق کودک استفاده می شود . دوربین بیبی کم که به دوربین پرستار یا دوربین مراقبت کودک هم معروف است، برای کنترل کودکان و سالمندان بسیار مناسب است. قابلیت دید در شب دوربین استارلایت در ابتدا در فضایی با نور کم قادر به ثبت تصاویر رنگی بود. برای خرید دوربین مداربسته با دید در شب رنگی Starlight به نمایندگی دوربین تیاندی مراجعه و یا با آنها تماس بگیرید. برای مثال اگر از یک کمپانی معتبر خرید نکنید، در نهایت ممکن است محصولی معیوب تحویل بگیرید. Bullet در زبان انگلیسی به معنای گلوله است. شاید اولین فناوری دید در شب که به طور موفق در دوربین های مداربسته به کار رفت همین باشد. که توانسته بالاترین فناوری را با قیمتی مناسب تر ارائه نماید. این فناوری نیز توسط کمپانی مطرح هایک ویژن معرفی شده است. این قابلیت منحصر به دوربین های مداربسته هایک ویژن نیست و در برندهای دیگر نیز این فناوری به کار رفته است. تعدادی از دوربین های IP پیشرفته پرکسیس، از تکنولوژیهای POE Support، Starlight, Warm Light و Super Starlight نیز بهرهمند هستند که در صفحه محصولات و لیست قیمت به آنها اشاره شده است.

هر چه کیفیت دوربین بیشتر شود، قیمت آن نیز بیشتر می شود. علت آن وضوح و کیفیت تصویری است که در شب هنگام ارائه می دهد. در هنگام شب و تاریکی نمی توان از نور مرئی برای تصویربرداری دوربین مداربسته استفاده کرد. استفاده از نور مادون قرمز که برای چشم انسان قابل رویت نیست. بنابراین مادون قرمز این مشکل را برطرف می کند. دوربین های مداربسته مجهز به دید در شب IR یا مادون قرمز تصاویری با کیفیت پایین تری از اکسیر ایجاد می کنند. بلکه با مقایسه دقیق تری متوجه وضوح تصاویر ثبت شده با این دید در شب نیز خواهیم شد. همچنین کیفیت سنسور دوربین در اثر گرمای LED های دوربین کاهش نمی یابد. دیگر حشرات جذب گرمای تولید شده توسط LED ها نمی شوند. یعنی دوربینها با برد دید در شب متفاوت تولید میشوند. چرا که یک سیستم نظارت تصویری میتواند سرقت و خرابکاری ها را برای هر تجارت و کسب و کار و در هر حرفه ای کاهش دهد. امکان نمایش ویدئوهایی که از قبل ذخیره شده است و همچنین ویدئوهای زنده بر روی نمایشگر وجود دارد. قیمت دوربین مدار بسته چقدر است؟ داهوا پارس / شرکت نیتاران پارس نمایندگی فروش و پخش دوربین مداربسته داهوا در ایران ، واردکننده انواع دوربینهای مدار بسته ، سیستم های نظارت تصویری و لوازم جانبی، ارائه لیست قیمت ویژه همکاران محترم.