خرید و قیمت دوربین مداربسته CCTV

با خواندن این مطلب اموزشی آموزش جامع نصب دوربین مدار بسته در منزل شما در انتها قادر به انتخاب و نصب کامل دوربین مداربسته خواهید بود. سپس تک تک مکانهایی که برای نصب دوربین مدار بسته مشخص کردهاید را چک کنید تا مطمئن شوید در آن نقطه بهترین تصویر را از دوربین مداربسته میگیرید و شیئی مانع ضبط تصویر توسط دوربین مداربسته نیست. بعد از انتخاب نوع کابل، یک سر کابل را به دستگاه DVR و یک سر دستگاه را به نمایشگر متصل کنید. بهترین زاویه اتاق برای نصب دوربین مداربسته، زاویهایست که دید گستردهتری به شما میدهد، مانند گوشهها. بهترین زاویه هر اتاقی برای نصب دوربین مدار بسته معمولا کنجی از اتقاق است که دیوارها و سقف به هم میرسند. اگر نیاز دارید به صورت جداگانه آن را خریداری کنید. دوربین مداربسته را به یک منبع تغذیه برق متصل کنید. دوربین مداربسته را می توان موثرترین و کاربردی ترین محصول در زمینه افزایش امنیت محیط های مختلف محسوب کرد. برای تغذیه دوربین ها می توان کنار هر دوربین یک آداپتور ۲ آمپر مجزا به کار برد و یا اینکه در کنار دی وی آر، یک درایو تغذیه آمپراژ بالا برای تمام دوربین های مداربسته استفاده شود و از یک کابل ترکیبی برای برق و تصویر استفاده گردد.

از ویژگی های اصلی این دوربین ها می توان به سرعت بالای چرخش آنها اشاره کرد که می تواند تا 360 درجه در 1 ثانیه هم برسد. دستگاه های DVR فضای ذخیره سازی (هارد دیسک) متفاوتی دارند که به آنها اجازه میدهد از چند روز تا چند ماه تصویر ذخیره کنند. اگر قصد دارید از دوربین مداربسته بولت IP برای نظارت در یک محل استفاده کنید، لازم است هنگام تنظیمات دوربین، آدرس منحصر به فرد IP بی سیم را برای بخش نرم افزاری وارد کنید. مورد دوم دوربین های بی سیم و وایرلس هست که به صورت تکی یا پکیج های 4 و 8 تایی موجود هستند. انتخاب دوربین مداربسته با سیم یا بی سیم؟ دوربین مدار بسته اکسیس محوبیت زیادی را در سراسر جان به دلیل رمز گذاری بی نظیر خود داراست . 1-برای نصب دوربین مداربسته بولت ابتدا به دقت بررسی کنید که اتصال دوربین ها به دیوار یا سقف، بی خطر است یا خیر.

2-طول کابل شبکه و کابل برق را که در مسیر مناسب بر روی دیوار و یا سقف باید نصب شود انتخاب کرده و حتماً موقعیت اتصال به منبع برق را نیز ملاحظه کنید. که باید از دوربین دید در شب استفاده کنید. 7-کابل شبکه و کابل برق را در محل خود نصب کنید تا دوربین را بتوانید روشن کنید. خوب ، اینجا نوع دیگری از دوربین امنیتی است که بسیار جالب است زیرا به هیچ وجه از کابل استفاده نمی کند و بسیار جذاب است ، اینطور نیست؟ کابل تصویر از طریق فیش BNC به DVR و دوربین مداربسته متصل میشوند. اگر قصد نصب دوربین مدار بسته در فضای بیرون را دارید، دوربین مدار بسته را در ارتفاع 3 متر یا بیشتر نصب کنید، تا دوربین مداربسته در دسترس افراد نباشد. انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مدار بسته در منزل یا اماکن دیگر، یکی از مراحل مهم در اجرای این سیستمهاست. بعد از واردکردن این موارد تصویر دوربین مداربسته را روی صفحهنمایش میبینید. مزایای نصب دوربین مداربسته در منزل موجب افزایش سطح امنیت شده و این امر نیز باعث میشود افراد بدون نگرانی هنگام سفر و دوری از خانه، به مشاهده و بررسی تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته و ذخیره شده روی دستگاه DVR با استفاده از تکنولوژی انتقال تصویر بپردازد.

دوربین مداربسته سیگنال و دیتا را از طرق کابل به دستگاه dvr منتقل می کند و دستگاه آن را به نماشگر ها برای پردازش و ثبت اطلاعات انتقال می دهد . از طریق همین منو، SSID را به گونه ای تنظیم کنید که کیفیت سیگنال ها در حداکثر باشد. 4-جعبه و پیچ ها را در محل خود محکم کنید به گونه ای که نمای خوبی را ایجاد کند. و بازار بسیار خوبی در تولید و فروش محصولات صوتی تصویری دارد. تیم فنی و فروش ما در دفتر مرکزی داتیس آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان میباشند. دوربین مداربسته مانند سایر تجهیزات الکترونیکی نیازمند تعمیر ، سرویس و نگهداری میباشند، محلی برای تعمیر دوربین مداربسته می بایست در نطر گرفته شود تعمیرگاه دوربین مداربسته نامیده میشود و تعمیرگاه دوربین مداربسته آریابا بیش از ۱۶ سال سسابقه فعالیت در زمینه تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته در ایران میباشد که این قابلیت را دارد که تمام خدمات تعمیر دوربین مداربسته را برای شما انجام دهد. این ویژگی در برخی از موارد به کاربرکمک می کند تا برخی از فرایند های شناسایی را به کمک سیستم های هوشمند به انجام رساند. با دقت در جاگذاری دوربین ها میتوانید کمترین تعداد دوربین جهت پوشش دهی کامل محیط منزل یا محل کارتان را به کار ببرید.