خرید و قیمت دوربین مداربسته CCTV

همانگونه که بارها متذکر شدهایم، آگاهی از رتبه و میزان مقبولیت و فروش برندهای مختلف در سراسر دنیا، راهنمای خرید مطمئنی جهت انتخاب یک برند دوربین مداربسته یا تحتشبکه مناسب، میباشد. شما قادر خواهید بود میزان هزینههایی که جهت پیادهسازی سیستم دوربین مداربسته پیشبینی کردهاید را با تعداد و هزینه کلی آنها مقایسه نمایید. شما با گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان رایابان قادر خواهید بود پروژه نصب دوربین مداربسته خود را به روشی مطمئن محقق سازید. شرکت فرتاک گلوبال ویژن با 30 سال سابقه درخشان و انجام بیش از 1000 پروژه موفق در زمینه واردات ، مشاوره ، فروش و نصب سیستم دوربین های مداربسته و دیگر سیستم های حفاظتی آماده است تا شما مشتریان گرامی را با استفاده از کادر با تجربه ای که در اختیار دارد همراهی کند. در پایان می توان گفت که مهد کودک یک مکان آموزشی/تربیتی بمنظور رشد و پروش کودکان می باشد که بدلیل ازدحامی که وجود دارد در برخی موارد می تواند برای کادر آن ایجاد مشکل کند که با نصب دوربین های مداربسته در این اماکن می توان میزان نظارت و کنترل این اماکن را بهبود بخشید. جلوگیری از گم شدن کودکان : کودکان بدلیل سن کمشان بازیگوش هستند و نکات ایمنی را رعایت نمی کنند و با رفتن به قسمت های متفاوت مهد کودک می توان می توانند باعث ایجاد نگرانی مربیان و دیگر کادر شوند که خوشبختانه با نصب دوربین مداربسته در این محل می توان آنها را ردیابی کرد و مشکل بیان شده را رفع نمود.

جلوگیری از کودک ربایی : بسیاری از کودک ربایان برای دزدین کوک مورد نظر محیط مهد کودک را بدلیل شلوغی و ازدحامی که وجود دارد انتخاب می کنند که با نصب دوربین مداربسته می توان نسبت به انجام چنین عملیاتی اقدامات لازم را انجام داد. دوربینهای مدار بسته در دو نوع آنالوگ و تحت شبکه تولید در بازار وجود دارند که امکانات هر کدام متفاوت میباشد. علی رغم حاصل شدن پیشرفت های چشمگیر در بهبود کییفیت تصاویر دوربین های آنالوگ، هنوز یکی از ایرادات اساسی آن که عدم اتصال به شبکه بود همچنان حل نشده باقی مانده بود. قادر خواهد بود برآورد نسبی برای شما انجام دهد. حالا یا دوتاش رو قبول کنه یا یکیش را از شما بخواد. همانطور که ملاحظه میکنید، برندهای هایکویژن و داهوا با ۵۷٫۵ و ۳۵٫۵ درصد رشد، جای بوش آلمان و آساابلوی سوئد را در ردههای دوم و پنچم گرفتهاند. در خور توجه است که اویژیلون از سال ۲۰۱۲ تا کنون، بصورت مداوم رشد سالانه بیش از ۵۰ درصد را تجربه نموده است. از دیگر برندهایی که پیشرفت داشتهاند میتوان به اویژیلون کانادا (رشد ۵۲٫۲%)، دالی تکنولوژی (رشد ۳۸٫۵%) و اِور اسپرینگ (رشد ۴۶٫۱%) اشاره نمود. خانواده ها معمولا به رشد و پیشرفت کودکان خود بسیار اهمیت میدهند و برای همین مورد برای تکامل یافتن، آنها را به مهد کودکها میفرستند تا بتوانند با بزرگترها و هم نوع خودشان ارتباط برقرار کنند و در کنار آن مهارت هایی به دست آورند، اما با توجه به اینکه مهدکودک یک مکان آموزشی، پرورشی برای فرزندان شماست به دلیل اینکه تعداد شاگردان زیاد هستند و در اغلب موارد مربیان نمی توانند تمام حرکات تک تک بچه ها را زیر نظر بگیرند.

کیفیت تصویر برداری بالا : محیط مهد کودک یک محیط شلوغ و پرهیاهویی می باشد و برای اینکه بتوان نظارت خوبی بر تمامی فعالیت ها انجام داد پیشنهاد می شود از دوربین مداربسته تحت شبکه و یا حداقل از دوربین های مداربسته AHD برای این منظور استفاده کرد تا توسط کسفست تصویر بالا و امکانات جانبی که این دوربین های مداربسته به کاربران ارائه می دهد بتوان بخوبی بر مکان مورد نظر نظارت کامل داشت. زاویه دید بالا : برای اینکه بتوان تلسط منایب به تمامی عملکرد این محیط شلوغ داشته باشیم بهتر است از دوربین مداربسته ای استفاده کنیم که دارای بیشترین زاویه دید را برای ناظران ایجاد کند که برای این منظور می توان روی دوربین های مداربسته لنز چشم ماهی که دارای زاویه دید ۳۶۰ درجه هستند حساب کرد و یا حداقل دوربین مداربسته را در قسمت نصب نمود به بهترین دید را به کاربران ارائه دهد.

دوربین امنیتی کمک زیادی به کنترل نامحسوس و نظارت بر موارد حساس می کند. در مجموع، برایند ردهبندی ۲۰۱۵، رشد برقآسای برندهای معتبر چینی (هایکویژن، داهوا، دالی)، روند متعادل و رو به رشد برندهای تراز اول و گرانقیمت اروپایی و آمریکایی (هانیول، اکسیس، اویژیلون) و سقوط بیسابقه کرهایها و تایوانیها (هیترون، اِیویتک، اِورفوکوس، سیانبی، ویوتک) میباشد، برایندی که تقریبا در بازار ایران نیز قابل مشاهده است. از عملکرد منفی ۱۲٫۲ درصدی VIVOTEK نیز نباید غافل شد که باعث سقوط این برند معتبر تایوانی به رده بیستم شده است. از این رو نام سونی (Sony) در سال ۱۹۵۸ به این شرکت اطلاق شد. سرانجام انتظارها به سر رسید و ردهبندی برترین برندهای عرضهکننده سیستمهای نظارتی و حفاظتی دنیا در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. شرایط و محل مورد استفاده دوربین مداربسته انتظارات متفاوتی را از این سیستمهای امنیتی به وجود میآورد. کما اینکه اگر جدول را بر اساس سیستمهای نظارت تصویری و بدون درنظر گرفتن سهم سیستمهای حفاظتی و کنترل تردد بسنجیم، رتبه اول و دوم از سال گذشته در اختیار این دو برند بوده است! دوربین مداربسته IP بدون سیم و از طریق WiFi به NVR متصل میشود. نصب دوربین مدار بسته در منزل یا ساختمانها با کاربریهای دیگر در موقعیتهای مختلف انجام میشود.