خرید و قیمت دوربین مداربسته CCTV

همانطور که اطلاع دارید تمامی تصاویری که با استفاده از این دسته از دوربین ها ضبط می شود به صورت دیجیتال می باشند. حال که با انواع دوربین مداربسته بر اساس تکنولوژی آشنا شدید نگاهی به دسته بندی محصولات بر اساس طراحی بدنه خواهیم انداخت. این دوربین مداربسته انتقال اطلاعات را بر روی بستر کابل کواکسیال انجام می دهد و می تواند تصاویر را با کیفیت نسبتا مطلوبی در اختیار شما قرار دهد. هرچه برند تولید کننده دوربین مداربسته قدرتمندتر باشد طبیعتا محصولات تولید شده توسط آن نیز از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود. به این شکل هرچه دوربین مداربسته مسافت بیشتری را تحت پوشش قرار دهد قیمت دوربین مداربسته نیز بالاتر خواهد بود. برای نصب دوربین مداربسته در محوطه آزاد بهتر است یک کاور دوربین یا قاب محافظ تهیه کنیم و روی آن قرار دهیم. محیط های مناسبی برای نصب دوربین بولت می باشد. یکی از قدرتمندان دوربین های مداربسته که به منظور کنترل تردد و جزئیات در محیط مورد استفاده قرار می گیرد دوربین مداربسته اسپیددام است. آنچه باید بدان توجه داشته باشید آن است که اگر دوربین مداربسته ای که خریداری می کنید مجهز به ویژگی های هوشمند بهبود کیفیت تصاویر باشد طبیعتا تصاویر را با کیفیت بهتری دریافت خواهید کرد.

شما برای داشتن یک زندگی با آرامش نمی توانید از محیط پیرامون خود غافل باشید برای هم امر باید بتوانید بصورت 24 ساعته محل زندگی خود را تحت نظر داشته باشید تا از وقوع جرم و سرقت جلوگیری نمائید. آنچه در مورد این محصولات باید به آن توجه داشته باشید آن است که دوربین های دام فاقد مقاومت مطلوب در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و خاک می باشند از این رو به طور اختصاصی برای استفاده indoor طراحی شده اند. دوربین مداربسته دام به دلیل شکل ظاهری گنبدی شکل به این نام شناخته می شوند. داهوا پارس / شرکت نیتاران پارس نمایندگی فروش و پخش دوربین مداربسته داهوا در ایران ، واردکننده انواع دوربینهای مدار بسته ، سیستم های نظارت تصویری و لوازم جانبی، ارائه لیست قیمت ویژه همکاران محترم. امروزه بسیاری از ماموران پلیس در سرتاسر دنیا از جمله کشورمان ایران بر روی لباس های خود از دوربین مداربسته کوچک بر روی جلیقه هایشان استفاده می کنند تا از مجرمین در هنگام وقوع جرم مدرک قضائی داشته باشند.

دوربین مداربسته برایتون یک دوربین ساخت ایران با سرور انتقال تصویر داخلی است که توانسته است مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گیرد. پیش از آنکه به بررسی ویژگی های پیشرفته یک دوربین مداربسته بپردازیم باید با انواع آن آشنا شویم. دلیل آنکه این دوربین ها با نام دوربین بولت شناخته می شوند شکل ظاهری و استوانه ای شکل آن ها می باشد. قدرت تصویر برداری آن ها در شب به گونه ای است که می توانند از فاصله 183 متری شخص را تشخیص دهند. نورپردازی دوربین های مداربسته پاناسونیک در گذشته نه چندان دور، از اهمیت زیادی برخوردار بود و با ورود پروژکتور های مادون قرمز ، و یا دوربین هایی که دارای ” ال ای دی ” مادون قرمز بودند ، این مشکل تا حدودی حل شد . دوربین مداربسته دید در شب با استفاده از الایدیهای مادون قرمز قادر به تصویربرداری در روز و شب هستند. همچنین دوربینهای مداربسته 360 درجه قابلیتهایی از قبیل بزرگنمایی(زوم) و کوچکنمایی دارند. همچنین بسیاری از دوربین مداربسته که از تکنولوژی دید در شب استفاده میکنند، قابلیتهای خارقالعاده بیشتری نیز دارند که از جمله مهمترین آنها میتوان به تشخیص چهره و صدا اشاره کرد که با استفاده از آنها، میتوان امنیت را به صورت حداکثری در محیطهای مختلف، برقرار کرد و از مزایای بیشمار آنها بهره برد.

همچنین لازم است دوربین در جایی نصب شود که در دسترس افراد متفرقه نباشد. ضبط تصویر تنها زمانی که شخصی در محیط نصب دوربین مداربسته وجود دارد، باعث صرفهجویی فراوان در فضای ذخیرهسازی و انرژی میشود. پشتیبانی از رزولوشن اچ دی (1080p and 720p): برخورداری از این فرمت رضایت کاربران را در پی داشته است طوریکه امکان ضبط تصاویر باکیفیت اچ دی را میسر میسازد و قبلا فناوری پیشرفته تنها محدود به دوربین HD-SDI یا دوربین تحت شبکه میشد. سیستم CCTV در حقیقت شامل چندین دوربین است که به وسیله کابل شبکه و یا به صورت وایرلس، به یک دستگاه مرکزی متصل هستند و اطلاعات و سیگنالها را برای آن، ارسال میکنند. بنابراین شما با در نظر گرفتن چندین پارامتر می توانید سیستم مداربسته مناسب خود را خریداری نمایید. برخی از مشتریان دوربین مداربسته علاقمندند که دوربین را شخصاً نصب و راه اندازی نمایند. دوربین مداربسته بدون سیم، سادهترین دوربین مداربسته برای نصب است. در واقع ظهور این محصولات توانست انقلاب بزرگی در صنعت دوربین های مداربسته رقم بزند. معنی استاندارد و درجه IP65 مقاومت دوربین مداربسته دربرابر نفوذ آب باران است، یعنی این دوربین مداربسته قابلیت استفاده درمحیط های بیرونی را دارد. دوربین مداربسته در مجموع به یک یا چند دوربین گفته میشود که در یک محیط خاص به خواسته مالکین و ساکنین آن محل، توسط شرکت متخصص نصب دوربین مداربسته انجام میپذیرد که کلیه تجهیزات مربوط به این سیستم هیچ ارتباطی به فرستندۀ خاصی از خارج آن محل یا ساختمان ندارد و تمام تجهیزات مدیریتی و نظارتی اعم از پخش تصاویر و یا دریافت تصاویر در همان ساختمان قرار دارند.