خرید و قیمت انواع دوربین مداربسته

این دوربین ها مجهز به LED مادون قرمز هستند و به همین دلیل در زمره بهترین انواع دوربین مداربسته برای فضاهای باز و کم نور می باشند. معمولا در این دوربین ها از لنزهای wide با فاصله کانونی کوچک ۳.۶ یا ۴ میلیمتر استفاده می شود. انواع دوربین مداربسته بر اساس لنز نیز کیفیت متفاوتی دارند. مهمترین ویژگی این دوربین ها قابلیت جابجایی لنز می باشد و همین موضوع کاربری آنها را افزایش داده است. اما مهمترین ویژگی این دوربین ها قابلیت پریست (PRESET) است. این دوربین ها نور مادون قرمز ندارند ولی، تصاویر باکیفیت را در نور کم تهیه می کنند. امروزه علاوه بر برند های خارجی، تولید کنندگان داخلی دوربین های باکیفیتی را تحت عنوان دوربین مداربسته ایرانی تولید کرده اند. این نوع دوربین ها قدیمی تر هستند و شرکت ها خیلی بیشتر اقدام به تولید آن می کنند. 5. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در شرکت مترو مشغول به کار شود. 3. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در ادارات ،کارخانجات و شرکتها مشغول به کار شود. 4. به عنوان نصاب، سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته در مراکز بهداشتی و بیمارستانها مشغول به کار شود.

1. به عنوان رسته شغلی نصاب دوربین های مداربسته در راهنمائی و رانندگی به نصب ،تعمیر و سرویس و نگهداری دوربین های کنترل ترافیک و کنترل جرایم رانندگی مشغول به کار شود. 7. به عنوان نصاب و سرویس و نگهداری دوربین های مداربسته فروشگاهها زنجیره ای مواد غذائی و و پوشاک مشغول به کار شود. افرادی که پس از گذراندن فرآیند تعریف شده در پایان کلاس های دوره آموزش نصب دوربین مداربسته از طریق سازمان فنی و حرفهای موفق به اخذ گواهینامه شوند با توجه به بین المللی بودن این مدرک میتوانند در تمامی کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار (ILO) هستند(186 کشور)، مشغول به کار شوند و این گواهینامه بینالمللی در همه این کشورها اعتبار دارد. 2. به عنوان نصاب ، سرویس و نگهداری دوربینهای مداربسته در مراکز نظامی و انتظامی (سپاه، ارتش، نیروی انتظامی) مشغول به کار شود. به همین دلیل است که آن را به عنوان سرو مرکزی میشناسند.

این دوربین ها با تغییر لنزها می توانند فاصله های بیش از ۱۲ متر را پوشش دهند. چنانچه قصد ثبت نام در کلاس آموزش نصب دوربین مداربسته را داشته باشید، شاید اولین فاکتوری که توجه شما را به خود جلب کند قیمت دوره مورد نظر باشد؛ با این وجود پیش از هرگونه اقدام برای ثبت نام در کلاس های آموزشی باید بدانید که فاکتورهای مهم تری نیز وجود دارند که در زمان انتخاب آموزشگاه به آن ها توجه کنید. در انتخاب آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته به چه نکات مهمی باید توجه کنید؟ اگر کسی متضرر شود، چه کسی حق نظارت و بازبینی دوربین مداربسته را دارد؟ این دوربین ها گرمای محیط، اجسام و افراد را تشخیص داده و هر دما را با یک رنگ نشان می دهند. این نوع از دوربین ها به دو شیوه آشکارسازی و تصویربرداری حرارتی کار می کنند در نتیجه با این تکنولوژی ها و این دوربین ها می توان یک شخص را از فاصله حدود ۱۸ متری تشخیص داد. از نظر بازار کار می توان گفت نصب دوربین مدار بسته در ایران و سایر کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که استفاده از دوربین مدار بسته از طرف اداره اماکن در ایران برای ساختمان های اداری، مراکز تجاری، موسسه ها، مغازه ها و فروشگاه ها اجباری می باشد که این خود به تنهایی باعث بهتر شدن بازار کار شغل نصاب دوربین مداربسته شده است.

با توجه به اهمیت بحث امنیت، استفاده از سیستمهای نظارت تصویری به سرعت رو به افزایش است. دوربین های مدار بسته باید از طریق کابل به دستگاه ضبط خود متصل شوند، اگرچه مدل های پیشرفته تر از اتصال بلوتوث یا بی سیم استفاده می کنند. ضبط و بررسی فعالیتهای روزمره در محیطهایی که نیازمند امنیت دائمی هستند که از آن جمله میتوان به بانکها، فرودگاهها و کازینوها اشاره کرد. برای نصب دوربین فقط کافی است سوراخ هایی را در دیوار نصب کنید و موقعیت آن را حتی بدون باز کردن آن تنظیم کنید. بنابراین ، فقط به دنبال یک مدل داخلی با ویژگی های مورد نظر خود باشید. مهمترین ویژگی این دوربین ها شکل یک پارچه و پوشش ۳۶۰ درجه ای است و از این لحاظ سارقان قابلیت تشخیص دید اصلی دوربین را نخواهند داشت. دوربین های هوشمندی که حتی در شب قادر به رصد اشیا و اجسام هستند و از طریق اشعه مادون قرمز می توانند موجود زنده را از غیر زنده تشخیص دهند. شکل دوربین باعث می شود افراد نتوانند به راحتی تشخیص دهند که دوربین از کدام سمت تصویر برداری می کند.