خرید و قیمت انواع دوربین مداربسته

از دوربین مدار بسته صنعتی میتوان در خارج و یا داخل ساختمان استفاده کرد. در دوربین های قدیمی، نور IR به صورت یک ساختار دایره ای شکل که از ال ای دی های متعدد تابیده شده در اطراف لنز گرد آوری می شوند. همچنین می توانید فیلم های دوربین مداربسته را به صورت آفلاین که بر روی حافظه دستگاه ضبط تصاویر ذخیره شده است مشاهده نمایید. این کیفیت بالا بخاطر استفاده از کابل Cat5 و Cat6 می باشد که دلیل اصلی بالا بودن قیمت دوربین مداربسته IP است. به دلیل نصب این دوربین ها بر روی سقف، گاها نیز به این دوربین ها دوربین های سقفی نیز می گویند. دوربین های آی پی در مقایسه با سایر دوربین های مداربسته عملکرد هوشمندانه و تخصصی تری دارند دارند اما باید در نظر داشته باشید این دستگاه ها قیمت بالاتری نیز دارند هم چنین کابل کشی دوربین های تحت شبکه نیز کمی پیچیده تر است. دسته بندی آنها بر اساس سیستم های مختلف انتقال تصویر است که باید با آنها آشنایی داشته باشید تا بتوانید محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

هایلوک را به نوعی می توان برند اقتصادی برند هایک ویزن دانست که این شرکت قصد دارد تا این برند را در سطح جهان گسترش دهد تا بازار خود را به نحو زیادی گسترش دهد . از سوی دیگر افزایش تقاضای مردم برای خرید و نصب این محصول در منزل یا محل کار خود، شرکت های مختلف خارجی و داخلی را از سالها پیش بر آن داشته است تا به رقابتی تنگاتنگ برای ارائه محصولات خود در بازار بپردازند. دوربین های مادون قرمز دارای LED های کوچکی هستند که لنز را احاطه کرده تا به شما کمک کنند تا چهره ها را به راحتی مشاهده کنید. کاهش بسیار زیاد نویز های تصویر : استفاده از LED های مستطیلی OLSON SMD LED شکل امکان پخش نور متناسب با اندازه معمول صفحه نمایش (۴:۳ و یا ۱۶:۹) را می دهد و در نتیجه سبب کاهش نویز تصویر در شب و کاهش آلودگی نوری (Light Pollution) می­شود.

در این دوربین ها امکان انتقال تصویر از طریق کابل RG59 نیز فراهم شده است. در ادامه این مطلب انواع مدلها و مارکهای دوربین مداربسته و طریقه نصب دوربین مداربسته را مرور میکنیم. این نویزهای موجود در محیط توسط دوربین های مداربسته، همراه با تصویربرداری دریافت شده و باعث میشود عکسها یا فیلمها برفکی و تار شوند. این نوع دوربین بیشتر برای امنیت و نظارت در محیط داخلی و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین با توجه به نوع کسب و کار شما همه این عوامل در هنگام تعیین بودجه جهت انتخاب سیستم نظارت تصویری و امنیتی بسیار مهم است. نیتاران با بیش از 10 سال تجربه در زمینه فروش و نصب سیستم های نظارت تصویری ، مجری انواع پروژه های مانیتورینگ و ضبط تصاویر ، انتقال تصاویر از طریق اینترنت و شبکه، نصب دکل ها و آنتن های رادیویی ، سیستم های تشخیص چهره و راه حل های هوشمند امنیتی می باشد. نکته قابل توجه دیگری که در قیمت دوربین مداربسته نقش بسزایی دارد، مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش است. اگر بودجه محدودی دارید می توانید از دوربین مدار بسته ارزان قیمت استفاده نمایید، همچنین در صورتی که کسب و کار بزرگ تری دارید یا نیاز به سیستم نظارتی و حفاظتی با کیفیت تری دارید می توانید از دوربین های هوشمند تر برای پوشش دادن مناطق مورد نظر استفاده نمایید.

البته لازم است بگوییم که استفاده از این دوربینها تنها مربوط به سیستمهای حفاظتی نمیباشد و در بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارند. در مکانهایی که حضور انسان در آن جا خطرناک است و امکان وقوع حادثه وجود دارد، استفاده از این دوربینها بسیار پر کاربرد است. اما لازم است بگوییم که در بیشتر موارد تنها قاب دوربینها قابلیت ضد آب دارند. انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته متناسب با موقعیت یا شرایط مختلف محیطی وجود دارد که هر کدام ویژگی و قابلیت های خاص خود را ارائه می دهند. این دوربین در ابعاد بسیار کوچک حدود 3 در 3 سانتی متر و در مکان هایی که با کاربری خاص که نیاز به ثبت تصاویر به صورت مخفی یا نامحسوس وجود دارد، نصب می شود. قیمت این دوربینها نیز همانطور که گفته شد، نسبت به دوربینهای دیجیتال بسیار مناسبتر است و از این رو افراد زیادی برای خرید این نوع از دوربین مدار بسته را انتخاب میکنند. این نوع دوربین ها قدیمی تر هستند و شرکت ها خیلی بیشتر اقدام به تولید آن می کنند.