خرید دوربین مدار بسته ⭐️

این دوربین ها تصاویر را از طریق اینترنت به اشتراک می گذارند، بنابراین تصاویر دوربین های مدار بسته به راحتی قابل دسترسی هستند. این دوربین ها می توانند تصاویر رنگی را در شرایط بسیار کم نور ضبط کنند. برخی از گره های حسی شامل دوربین های امنیتی هستند که تصاویر ضبط شده را تجزیه و تحلیل می کنند اما برای محافظت از حریم خصوصی افراد ، این تصاویر را منتقل یا ذخیره نمی کنند. امتیاز دیگری که برخی از دوربینهای مداربسته در اختیار ما قرار می دهند، قابلیت تشخیص چهره است، به این معنی که دوربین قادر است چهرههای جدید و چهرههای آشنا را تشخیص دهد. ولی در ادامه توضیحی مختصر از سه مدل نصب دوربین ارائه می دهیم تا با آن کمی آشنا شوید. زندان ها ممکن است از نظارت ویدئویی برای جلوگیری از انتقال مواد مخدر و سایر کالاهای قاچاق به زندانیان توسط هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کنند. پس اگر به دنبال تصویر با کیفیت بالا و جزئیات فراوان هستید، قیمت دوربین اهمیت زیادی برایتان ندارد و محدودیت سیم کشی ندارید، از بین محصولات آی پی یکی را انتخاب کنید، چرا که در میان این گروه دوربین مداربسته ارزان مشاهده نمی کنید.دوربین مداربسته تحت شبکه ip برخی دوربین های مدار بسته تحت شبکه این قابلیت را دارد که با استفاده از سیستم تشخیص حرکت motion detector تنها در هنگامی روشن شوند و تصاویر را ضبط کنند که یک حرکت را تشخیص داده باشند.

این سیستم ها به کارت ضبط ویدئو احتیاج ندارند ، زیرا تصاویر مستقیما در رایانه ذخیره می شوند اما به فضای نسبتا زیادی برای ذخیره ضبط نیاز دارند ، بنابراین معمولا به شدت فشرده می شوند. قیمت این دوربینها نیز همانطور که گفته شد، نسبت به دوربینهای دیجیتال بسیار مناسبتر است و از این رو افراد زیادی برای خرید این نوع از دوربین مدار بسته را انتخاب میکنند. دوربین مداربسته HDCVI نوعی از دوربینهای مداربسته آنالوگ است که از نظر کیفیت تصویر، قیمت و اتصال کابلی و فواصل اتصال، نسبت به سایر تکنولوژیهای دوربین مداربسته آنالوگ در جایگاه بالاتری قرار دارد. یکی از عواملی که در تصاویر ارائه شده توسط دوربین های مداربسته اهمیت ویژه ای دارد توانایی و نحوه ارائه رنگ ها و کیفیت آنهاست. High Definition Composite Video Interface یا به اختصار دوربین مداربسته HDCVI یکی از محصولات بسیار محبوب و پرطرفدار در میان کاربران است. دقت داشته باشید که به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از ثبت سفارش از موجودی ها اطمینان حاصل نمایید و تاییدیه قیمت را از بخش فروش شرکت دوربین مداربسته نیتاران بگیرید.

فناوری حرارتی این دوربین می تواند در مسافت های طولانی تا 300 متر دور تر را ببیند. همراه با دوربین مداربسته ، صوتی ، حرارتی و انواع دیگر سنسورها می توانند به مقامات از وقایع غیرمعمول هشدار دهند ، به عنوان مثال آتش سوزی یا تیراندازی در یک مکان. نصب و راه اندازی آن به راحتی با یک براکت امکان پذیر است و بسته به مکان نصب دارای لنزهای ثابت و قابلیت زوم هستند. کاربرد دوربین مداربسته خورشیدی برای مکان هایی است که دسترسی به برق و یا امکان سیم کشی در آن ها وجود ندارد . در مواقع حساسی که نیاز به کنترل مخفیانه وجود دارد، می توان از دوربین های پین هول استفاده کرد. برخی از دوربین های IP برای مدیریت ضبط ، فیلم و زنگ هشدار به یک NVR ( ضبط کننده فیلم شبکه ) نیاز دارند. در برخی از دوربینها، لنز دوربین نیز به گونهای طراحی شده است که ضد آب باشد. این پروژه با مقاومت برخی از ناظران حریم خصوصی روبرو شده است.سیستم های آنالوگ و دیجیتال کاملا متفاوت عمل می کنند اما شبکه های مدار بسته مدرن از نرم افزار و سخت افزار تبدیل برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال استفاده می کنند.

این دوربین ها که قادر به کار در هر دو محیط عادی و کم نور هستند از عدم نیاز به روشن کننده مادون قرمز داخلی بهره مند می شوند ، زیرا به لطف تراشه های تصویربرداری بسیار حساس خود می توانند تصاویر تاریک و واضح را در تاریکی ثبت کنند. این نوع دوربین بیشتر برای امنیت و نظارت در محیط داخلی و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. دوربین مداربسته به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات برقراری امنیت و بررسی محیط شناخته میشوند و امروزه بسیاری از ارگانهای نظامی، از آنها به عنوان اصلیترین عامل برقراری نظم یاد میکنند و به صورت سراسری از آنها استفاده میکنند. از عوامل دیگر که هنگام نصب دوربین مداربسته باید به آن توجه داشته باشیم، میزان پوششدهی تصویری فضا است. از دیگر امکانات دوربین مداربسته، تشخیص پلاک خودرو است. ضبط کننده های دیجیتال ویدئو سیگنال های آنالوگ را از یک دوربین مدار بسته به قالب دیجیتال تبدیل می کند ، اطلاعات را در یک هارد ذخیره می کند و همچنین جریان ویدئویی زنده را به سایر دستگاه های شبکه ارسال می کند.