خرید دوربین مدار بسته ⭐️

از طرفی نظارت بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت سرعت مجاز، با استفاده از دوربینهای مداربسته امکانپذیر شده است. کارفرما میتواند به منظور نظارت بر ایمنی و عملکرد صحیح کارکنان دوربین مداربسته را در محیط کار نصب کند. ممکن است هزینه یک دوربین با قابلیت دی ان آر کمی در ابتدا بالاتر از یک دوربین معمولی به نظر برسد ، اما هزینه برق مصرفی برای روشن کردن محیط یک پارکینگ ، یا هزینه یک پروژکتور مادون قرمز را هم اگر به هزینه یک دوربین معمولی اضافه نمایید ، متوجه خواهید شد که پس از مدتی ، هزینه های شما بیشتر از حالی خواهد شد که از ایتدا دوربینی با تکنولوژی DNR در پروژه استفاده می کردید .امروزه این تکنولوژی هم در دوربین های آنالوگ و هم دوربین های تحت شبکه موجود می باشد . یکی از مهمترین تغییراتی که در دوربینهای تحت شبکه مشاهده میشود، استفاده از دستگاه NVR به جای DVR است. کابل کشی در دوربینهای آنالوگ: برای آن که دوربینها به دستگاه مرکزی متصل شوند، نیازمند کابل میباشید.

اما کاربردهای آن به سیستمهای حفاظتی و امنیتی محدود نمیشود کاربردهایی نظیر کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدئویی و تصویربرداری نامحسوس. نوع دیگری از دوربین مداربسته نیز در صنعت استفاده میشود که حساس به درجه حرارت هستند و در هر مرحلهای از فرآیند، درجه حرارت را اندازهگیری میکنند. PoE نیز گزینه دیگری است ( قدرت و اترنت ) ، بدین معنا که هم برق و هم سیگنال از طریق یک کابل اترنت قابل ارسال است. قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه نسبت به آنالوگ بالاتر است .شما در سیستم «دوربینهای مداربسته تحت شبكه» هم از كیفیت تصویر بالاتری برخوردار هستید و هم به هر تعداد كه بخواهید میتوانید از دوربین استفاده كنید و محدودیتی از این بابت ندارید. دوربینهای IP که با نامهای دوربینهای تحت شبکه و یا دوربینهای دیجیتال نیز شناخته میشوند، نسل جدید دوربینهای مداربسته هستند. این دوربینها نسل ابتدایی دوربینهای مداربسته میباشند که برای دریافت و ارسال اطلاعات صدا و تصویر از امواج آنالوگ استفاده میکنند. امروزه در اکثر کشورهای جهان از دوربینهای مداربسته برای کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سطح گستردهای استفاده میشود. این جرائم شامل رفتارهای ناهنجار رانندگان، کنترل سرعت وسایل نقلیه، تصادفات، کنترل و اعلام وضعیت بزرگراههای شهرها میباشند. در گذشته جرائم بیشماری در سطح شهرها اتفاق میافتاد که با نصب دوربینهای مداربسته در سطح شهرها باعث پیشگیری از جرائم و آسیبهای دیگر اجتماعی شده است.

باعث میشود تا ضریب امنیتی در آن مکان بالا رفته و لذا حاضرین در آن مکان احساس امنیت بیشتری داشته باشند. تیاندی در اوایل معرفی این تکنولوژی، آن را در تعداد محدودی از مدل های دوربین مداربسته تعبیه کرد. از جمله این مشاغل میتوان به صنایع شیمیایی و راکتورهای هستهای اشاره کرد. قیمت کم، سیستم کوچک و نصب آسان، سه مزیت مهمی هستند که دوربینهای آنالوگ را به بهترین انتخاب برای کاربران خانگی و کسب و کارهای کوچک تبدیل کردهاند. کابل متداول برای انتقال تصویر این دوربینها کابل کواکسیال RG-59 است؛گرچه ارتباط تصویر این دوربینها با کابلهای مختلف بر حسب نیاز امکانپذیر است. در دوربین های ahd علاوه بر افزایش وضوح تصاویر ما شاهد افزایش برد انتقال تصویر از طریق کابل کواکسیال بدون افت کیفیت هستیم. زیرا میدانند که در صورت بروز حادثه، پلیس میتواند از تصاویر دوربینهای مداربسته استفاده کرده و مجرم را شناسایی کند. بدیهی است که نظارت روند این پروسه به صورت مستقیم امکانپذیر نیست. دوربینهای مداربسته مورد استفاده در صنعت، بر خط تولید محصول نظارت میکنند. سپس با در نظر گرفتن فاکتورهای بالا و البته مشاوره از نصاب ماهر دوربین مدار بسته، می توانید برآورد دقیقی از تعداد دوربین مدار بسته مورد نیاز داشته باشید. می شناسند، اما توجه کنید که معمولا در بازار زمانی که صحبت از دوربینهای مداربسته HD می شود منظور همان دوربین های ۱مگا پیکسلی است که امی توانند در هر کدام از دسته های دوربین های مداربسته AHD یا دوربین های شبکه IP و یا حتی دیگر انواع دوربین ها قرار گرفته باشند.

ضمن بکارگیری امواج دیجیتال، آنها تحت بستر شبکه کنترل و مرتبط میشوند. این دستگاه امکان کنترل و ارتباط دیجیتال با شبکه را نیز فراهم میکند. هر دوربین همانند یک وسیله در شبکه عمل میکند و به وسیله شناسه شبکه IP و در قالب الگوها و قوانین شبکه به مرکز کنترل متصل میگردند. در واقع به غیر از دستگاه مرکزی ضبط یا نمایش، هیچ دستگاه و یا فرد دیگری توانایی مشاهده و یا ضبط تصاویر را نخواهد داشت و به همین دلیل یک مدار بسته بین دوربین و نمایشگر تشکیل میشود. این دوربین ها معمولا قابلیت دید در شب دارند و می توانند در محیط های تاریک نیز تصاویر مطلوب و واضحی ثبت کنند. در این شرایط دوربینهای مداربسته میتوانند نقش مهمی را ایفا کنند. کیفیت این دوربینها همانگونه که از نامشان پیداست تابعی از امواج آنالوگ است. یعنی برخلاف دوربینهای آنالوگ، این دوربینها از همان ابتدای دریافت تصاویر امواج را دیجیتال میکنند.