خرید دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن – فروشگاه توان

اولین دسته، دوربین مدار بسته آنالوگ است و دسته دوم، دوربین مدار بسته تحت شبکه نام دارد. دوربینهای مدار بسته آنالوگ از ابتداییترین و متداولترین دوربینهایی هستند که در دنیای امروز، کاربرد زیادی دارند. پایه سه محوره ای این دوربین ها سبب می شود که بتوان آن را در جهت های مختلفی تنظیم کرد. همچنین برای دریافت مجوز برای نصب دوربین مداربسته میتوان از طریق نیروی انتظامی یا مراجع قضائی اقدام کرد. در باکس این سیستم های مداربسته لنز وجود ندارد و امکان نصب لنز از مهم ترین ویژگی های این مدل ها است و می توان لنز ثابت یا وریفوکال را روی آن ها نصب کرد. دوربین های مداربسته دید در شب از نظر ظاهر کلی شامل دو نوع بولت و دام هستند. با توجه به آمار رو به افزایش جرم و جنایت و سرقت در جوامع، درصد بسیار بالایی از کاربران در دنیا، ترجیح می دهند تا برای پوشش فضا های مورد نظر خود، از جمله محل زندگی و محل کارشان، از دوربین مدار بسته استفاده کنند. همه این عوامل باعث شدهاند تا سازندههای دوربین مدار بسته آنالوگ، از یک رشته سیم برای به حداقل رساندن این پارازایتها استفاده کنند.

این شرکت دارای سوابق درخشان در زمینه تامین و تجهیز و راه اندازی سیستم های مدار بسته و تجهیزات امنیتی می باشد. امروزه شرکت های بسیاری در حوزه فروش دوربین مدار بسته مشغول فعالیت هستند و شما میتوانید به راحتی و با اندکی جستجو در اینترنت شرکت مورد نظرتان را پیدا نموده و اقدام به نصب دوربین مدار بسته نمایید. نحوه کارکرد دوربین مدار بسته چگونه است؟ قیمت فروش و نصب بهترین دوربین مدار بسته ایرانی و خارجی در ایمن صنعت که قیمت دوربین مداربسته برای اماکن ساختمانی و مغازه و فروشگاه را با نرخ مصوب به مشتریان گرامی ارائه میدهد میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید . معمولا برای مکان هایی که نیاز به یک سیستم کوچک و ارزان دارند که امکانات بالا هم در اختیارشان قرار دهد، مناسب است. به خاطر داشته باشید این دوربین ها قابلیت دید در شب ندارند و برای مکان هایی که نور کمی دارند، مناسب نیستند. برای محیط داخلی دوربین دام آن هم با بدنه پلاستیکی مناسب است. دوربین های صنعتی با قاب و یا بدون قاب در داخل و یا خارج ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت این دوربین ها نداشتن نقطه کور است و تمامی فضا را تحت پوشش قرار می دهند.

مزیت این دوربین ها این است که احتیاج به کابل کشی برقی ندارند و نیروی برق مورد نیاز خود را از طریق اتصال به سرپیچ لامپ تامین می کنند. دوربین مداربسته کوچک در مکان هایی به کار گرفته می شود که نیاز است دوربین قابل دیدن نباشد و نتوان تشخیص داد که در محیط سیستم امنیتی وجود دارد. به طور مثال دی وی آر 4 کانال با پشتیبانی از هارد 4 و رزولوشن 2 مگاپیکسل کمتر از نصف دی وی آر 4 کاناله با پشتیبانی از هارد 8 ترابایت و رزولوشن 5 مگاپیکسل قیمت دارد که این مثال یک مورد کوچک از اختلاف در دی وی آر هاست. برخی از انواع دوربین مداربسته سیم کارت خور نیز جزو دوربین های کوچک محسوب می شوند. همچنین با نظارت بر نوع تردد خودرو ها در پارکینگ چشم ناظری بسیار دقیق برای خودرو ساکنین محسوب می شود. محل نصب این نوع دوربین ها روی دیوار است به همین علت به آن ها دوربین های دیواری نیز می گویند. با توجه به نوع لنز آن ها، تصویر ارائه شده توسط آن ها دایره ای است.

تغذیهها چه به لحاظ شکل ظاهری و چه به لحاظ نوع جریاندهی آنها از انواع مختلفی برخوردارند. تا به اینجا با انواع دوربین های مدار بسته چه از لحاظ شکل ظاهری و چه از لحاظ عملکرد و سیستم انتقال تصویر آشنا شدید و می توانید دوربین مورد نیازتان از میان برندهای مختلف ایرانی و خارجی انتخاب نمایید. اما چیزی که باعث تفاوت ظاهری آن ها می شود، وجود چراغ های IR LED در آن ها است. شرکت پارند سیستم با تامین بهترین بردهای موجود در بازارجهانی (از طریق روابطی که بین پارندسیستم و شرکت های تولید کننده چینی برقرار شده است) و ساخت کیس فلزی مقاوم در برابر آب و گرد و غبار (گواهینامه IP67) در داخل کشور، توانسته به کیفیت بالایی در تصاویر ضبط شده دست یابد. دوربین های بولت می توانند فضای بزرگتری را تحت پوشش قرار دهند و مشاهده فواصل طولانی تر از طریق آن ها امکان پذیر است. به علت اینکه این دوربین ها در فضای باز کارایی دارند، مقاومت بیشتری نسبت به نوع اول دارند و عموما از استاندارد IP66 بهره می برند و از نوع دوربین مداربسته ضد آب هستند. اصطلاح ضد آب به صورت کلی معنایی بسیار گسترده دارد.