خرید انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب

با نصب اپلیکیشن دوربین خود بر روی تلفن همراه، می توانید تصاویر آن را از راه دور مشاهده و کنترل کنید . شما به راحتی و با داشتن یک شبکه اینترنت (وای فای یا دیتای موبایل) در هر جایی که باشید می توانید تصاویر دوربین های مدار بسته را از طریق نرم افزار نصب شده روی گوشی خود مشاهده کنید. امروزه شرکت های بسیاری در حوزه فروش دوربین مدار بسته مشغول فعالیت هستند و شما میتوانید به راحتی و با اندکی جستجو در اینترنت شرکت مورد نظرتان را پیدا نموده و اقدام به نصب دوربین مدار بسته نمایید. امروزه استفاده از دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه IP افزایش یافته است زیرا شما به راحتی می توانید تنها با اتصال به شبکه اینترنت دوربین خود را راه اندازی نمایید. یک سیستم دیجیتال اغلب به عنوان یک “IP” نامیده می شود ، “IP” مخفف پروتکل اینترنت که زبان برنامه نویسی سطح پایینی است که برای انتقال داده ها بین رایانه ها استفاده می شود.

تنظیم و تغییر فاصله کانونی از طریق موتور لنز از طریق دستگاه ضبط انجام میشود و میتوان از راه دور از طریق اینترنت با موبایل هم این کار را انجام داد بنابراین لنز های موتورایز قیمت بالاتری نسبت به سایر لنزها دارند. و یا برای محیطهای بیرونی (OUTdoor) که بمراتب شرایط سخت تریی نسبت به محیط داخلی دارند (آفتابی، بارانی،رطوبتی و..) این شرایط را درنظر گرفت آیا محیطی که می خواهیم برای نصب انتخاب کنیم دارای چه جوری هوایی است. همچنین امکان همکاری برای نصب دوربین مدار بسته در سراسر ایران توسط هایک لوک برای شما فراهم شده است . این دوربین در هر ساعت از شبانه روز تصاویر و ویدئوهای بسیار با کیفیتی را ضبط می کند. همانطور که از این ویژگی ها مشخص است، این محصول بسیار خاص و ویژه است. این کیفیت بالا بخاطر استفاده از کابل Cat5 و Cat6 می باشد که دلیل اصلی بالا بودن قیمت دوربین مداربسته IP است، پس اگر به دنبال تصویر با کیفیت بالا و جزییات فراوان هستید، قیمت دوربین اهمیت زیادی برایتان ندارد و محدودیت سیم کشی ندارید، از بین محصولات آی پی یکی را انتخاب کنید، چرا که در میان این گروه دوربین مداربسته ارزان مشاهده نمی کنید. 1. مشتری محدودیت مالی کم یا اصلاً محدودیتی نداشته باشد: در مواقعی حتی واجب هم نباشد که از دوربین تحت شبکه استفاده شود اگر مشتری مشکلی از نظر منابع مالی ندارد بهترین کار این است که سیستم مدار بسته تحت شبکه استفاده شود چون هم کیفیت بالایی دارد و امکانات بیشتری به مشتری عرضه می کند.

می توان با توجه به شرایط، از دوربین دام مادون قرمز و یا دام ضد وندال استفاده نمود. این برند نیز با توجه به پیشرفت و رشدی که در فناوری داشته برندی مطرح در دنیا است و نمایندگی های زیادی در سطح کشور ها دارد . به خاطر عملکرد لنز و فیلتر دوربین، ممکن است بخشی از گوشه های تصویر به دست آمده، حذف شود. این نوع از دوربین ها اندازه نسبتاً کوچکی دارند (2 تا 2.5 اینچ) و به خاطر لنز ثابت شان، میدان دید محدودی دارند. در برخی از دوربینها، لنز دوربین نیز به گونهای طراحی شده است که ضد آب باشد. کیفیت تصویر دوربین مداربسته آی پی در مقایسه با آنالوگ ها بسیار بالا تر است و برای تشخیص کیفیت آن از واحد پیکسل استفاده می شود. برخی از انواع IP ها قادرند کیفیتی بسیار بالاتر در حدود 20 مگا پیکسل نیز ارائه دهند. متاسفانه امروزه، نخستین اولویت درصد بسیار بالایی از مشتریانی که به دنبال یک سامانه نظارت تصویری هستند، قیمت دوربین مدار بسته است. در مورد مجتمع های مسکونی نیز با توجه به تعداد بالای ساکنین و سخت بودن کنترل حجم رفت و آمد و دیگر کنش های موجود در یک مجتمع مسکونی بهترین راه استفاده از دوربین های مدار بسته جهت نظارت لحظه ای بر تمامی نقاط مهم است تا بتوان اقدامات به موقع را جهت جلوگیری از جرم احتمالی صورت داد و در صورت اتفاق افتادن جرم امکان پیگیری از طریق مراجع قضایی وجود داشته باشد.

قبل از اینکه در محل مورد نظر بخواهیم دوربین مدار بسته را بخواهیم نصب کنیم باید به این نکته توجه داشت که این محل دارای چه نوع آب و هوایی هستند این آب و هوا می تواند : سرد و خشک، رطوبتی ، گرم و… از جمله مزایای آن نیز می توان به قیمت پایین با توجه به کیفیت مناسب آن اشاره کرد. یرای دستیابی به این امر مهم بهتر است از قبل با کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند مشورت نمود تا راهنمایی های لازم برای پیشروی درست کار انجام شود. از ویژگی های اصلی آنها سرعت بالا است که می تواند تا 360 درجه در 1 ثانیه برسد. دوربین های مداربسته ویژگی ها ، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. در كنار این دوربینهای به صرفه با نصب و آموزش استفاده آسان، دوربین تحت شبكه IP هایك ویژن برای مقاصد جدیتر كاربرد دارند. نصب دوربین ahd در مسافت طولانی: با استفاده از کابل کواکسیال می توان دوربین های ahd را در فواصلی حدود 500 متر نصب نمود، ضمن اینکه طولانی شدن مسافت باعث افت کیفیت نمی شود. شرکت HIKVISION حدود 8000 کارمند دارد و تعداد 2000 نفر در قسمت تحقیق و توسعه آن مشغول به کار هستند.