خرید انواع دوربین مدار بسته با قیمت مناسب

به طور مثال برای مکان هایی با حساسیت کمتر که نیازی به مشاهده جزئیات ندارید مانند اداره و یا فروشگاه کیفیت تصویر ۲ مگا پیکسل مناسب است. در مقابل برای مکان های حساس که شما نیاز به مشاهده جزئیات تصویر دارید مانند طلافروشی ها کیفیت تصویر دوربین باید بیشتر باشد. در پایان امیدواریم مطالب راهنمای خرید و نصب دوربین مداربسته بتواند کمک و راهنمای خوبی برای شما در انتخاب، خرید و نصب دوربین مداربسته باشد. توجه داشته باشید که برای نصب داخلی و خارجی طبقه بندی شده است. تفاوت اصلی میان دوربینهای آنالوگ و تحت شبکه در این است که چگونه تصاویر تولیدی را پردازش میکنند. دوربین مدار بسته AHD یا HD می تواند در بستر آنالوگ تصاویر اچ دی ارائه دهد. در گذشته سیستمهای آنالوگ کیفیت مناسبی نداشتند و کیفیتی در حدود 0.03 مگاپیکسل خروجی میدادند اما در سالهای اخیر شرکتهای مختلفی تکنولوژی های جدیدی عرضه نموده اند که در همان بستر آنالوگ کیفیت بالای مگاپیکسلی رد و بدل شود. برق را در بستر شبکه می فرستد و از کابل برق جداگانه فاکتور می گیرد. تشخیص آن توسط کارشناسی متخصصین این حوزه صورت می گیرد. البته اگر در این میان صاحب ملکی بخواهد از اتفاق یک جرم بزرگ پیشگیری کند، می تواند آن هم با گرفتن مجوز از مراجع ذی صلاح اقدام به نصب دوربین مخفی کند.

1. مشتری محدودیت مالی کم یا اصلاً محدودیتی نداشته باشد: در مواقعی حتی واجب هم نباشد که از دوربین تحت شبکه استفاده شود اگر مشتری مشکلی از نظر منابع مالی ندارد بهترین کار این است که سیستم مدار بسته تحت شبکه استفاده شود چون هم کیفیت بالایی دارد و امکانات بیشتری به مشتری عرضه می کند. فروشگاه یا مغازه شما محل کار شما است که در آن از سرمایه خود بهره گرفتهاید تا به اهداف و آرزوهای خود برسید. همچنین امکان همکاری برای نصب دوربین مدار بسته در سراسر ایران توسط هایک لوک برای شما فراهم شده است . شماتیک نصب در تصویر زیر آمده است. دو نوع سیستم اصلی ضبط در بازار وجود دارد. سیستم نظارت تصویری مانع وقوع چنین مواردی میشود. محصول با کیفیت و هوشمند باعث شده این شرکت در بین ۵۰ برند برتر جهان در حوزهی نظارت تصویری، ۵ برند برتر کشور چین و همچنین در رتبه دوم، در رشد نرخ فروش محصولات قرار بگیرد. در حال حاضر دوربین مداربسته RDS توسط شرکت ایمن تصویر امرتات وارد کشور میشود و شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری این برند دلنواز میباشد. در حال حاضر دوربین مداربسته با کیفیت تصویر از ۲ تا ۱۲ مگا پیکسل در بازار عرضه می شود.

بهترین دوربین مدار بسته دید در شب در حال حاضر بردی تا یک کیلو متر دارد. حال با دانستن این اطلاعات باید در مورد برند و ویژگیهای دوربینها هم اطلاعاتی بدست بیاوریم تا بهترین خرید را داشته باشیم. اساساً این دوربینها باید به یک ضبط کننده دیجیتال ویدیو (DVR) وصل شوند تا بتوان ویدیوهای آنها را پردازش و ذخیره کرد. فعالیت این برند تا حدی توسعه داردکه پروژه های مختلف در ابعاد گوناگون و حتی با کاربری های حرفه ای را نیز پوشش می دهد. در ادامه به معرفی انواع دوربین ها بر اساس خصوصیات گوناگون آن ها می پردازیم. در صورتی که همچنان ابهاماتی برای شما وجود دارد و پاسخ آن در مطالب فوق نبود می توانید با گروه امنیتی آریانا با شماره تلفن ۸۸۵۰۰۰۲۰ تماس گرفته و از کارشناسان این حوزه سوال نمائید. با وجود رشد بی فوق العاده ی این شرکت در تولیدات انواع محصولات حفاظتی و نظارت تصویری امام همچنان در برابر قدرت سایر شرکت های رقیب توانایی عرض اندام به پاناسونیک داده نشده است.

دوربین های بالت با قابلیت دید در شب بودن و با استفاده از مادون قرمز توانایی تصویربرداری در شرایط بسیار تاریک را دارند. نصب آسان دوربین مدار بسته آنالوگ: یکی دیگر از مزیتهای استفاده از دوربینهای آنالوگ، نصب آسان آنها میباشد. محل استفاده از این دوربین ها معمولا محیط های داخلی است و با یک پایه ساده نصب و راه اندازی می شوند. لنز متغیر امکان زوم را به شما می دهد با این حالا اگر بخواهید این اتفاق در نبود کاربر نیز امکان پذیر باشد از دوربین های مداربسته با لنز متغیر موتورایز استفاده کنید. بهترین پاسخ و راه حل را از متخصصین همان حوزه بخواهید تا هم بیراهه نروید و هم زمان و پول خود را ذخیره کنید. همچنین پشتیبانی فنی را هم باید در نظر بگیرید. شرکت ایمن تصویر امرتات نماینده انحصاری دوربین مداربسته ویدیو پارک در ایران میباشد و با پشتیبانی مستمر و خدمات پس از فروش ایده آل توانسته رضایتمندی کامل مشتریان خود را کسب نماید. دوربین مداربسته RDS: اگر به دنبال دوربین مداربسته با کیفیت بالا هستید، RDS یک پیشنهاد ایده آل میباشد. برای مثال اگر از یک کمپانی معتبر خرید نکنید، در نهایت ممکن است محصولی معیوب تحویل بگیرید. دوربین مداربسته Videopark: کمپانی ویدیو پارک همواره یک شرکت پیشرو در تولید دوربین مداربسته بوده است، دوربین مداربسته Videopark دارای قابلیتهای هوشمند میباشند.