خرید آنلاین از فروشگاه برقچی

اگر در مورد نحوه انتخاب دوربین مناسب و نحوه انتخاب دستگاه مناسب جهت ضبط تصاویر دوربین های مداربسته اطلاعات کافی دارید و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارید با مطالعه ادامه این مطلب به احتمال قوی می توانید سیستم دوربین مداربسته خود را نصب و راه اندازی کنید ولی این را مد نظر داشته باشید با کمی هزینه بیشتر می توانید از یک نصاب حرفه ای جهت نصب دوربین مداربسته استفاده کنید و اطمینان داشته باشید دوربین های شما بصورت استاندارد، اصولی و تمیز نصب خواهد شد. همانطور که در بخشهای این مقاله هم خواندید این دوربینها کاربردهای بسیاری دارند و امروزه بسیاری از افراد جهت تأمین امنیت محل مورد نظر، اقدام به خرید این دوربینها میکنند. سیستم های NVR ( شبکه ضبط ویدئو ) از طریق کابل های اترنت یا بی سیم کار می کنند. معمولاً دستگاه های DVR و NVR معمولی و پرفروش موجود در بازار کیفیت ضبط تصویری بین 1.3 الی 2 مگاپیکسل دارند.

آیا کیفیتی که تصویر ضبط می شود 5 مگاپیکسل است؟ آیا انتقال تصویر روی موبایل و تبلت در قیمت خرید دوربین مدار بسته تاثیر گذار است؟ پس هر زمانی از جایی قیمت دوربین مدار بسته را گرفتید ، چک کنید که آیا هارد در قیمت ها ذکر شده و یا خیر و چه نوع هارد با چه ظرفیتی به شما پیشنهاد شده است؟ جنس بدنه دوربین های دام به سه نوع فلزی، آلومینیومی و پلاستیکی تقسیم می شود که با توجه به نیاز شما، کارشناسان ما بهترین نوع دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد خواهند داد. خرید دوربین مداربسته ، بر اساس به پروتکل ارتباطی شبکه یا آنالوگ ، با سیم یا بدون سیم بودن، نوع کیفیت تصویری که دارد ، مقدار دید در شب، درجه حفاظت و محیطی، جنس بدنه و خیلی از مسائل دیگر ، کاملا متغییر است . در متراژ های بالا نوع و قیمت کابل تاثیر خیلی زیادی بر قیمت کل سیستم خواهد داشت. به طور طبیعی یک مشتری می خواهد قبل از تصمیم گیری برای خرید بداند وضوح تصویر از یک سیستم چقدر واضح است!

لازم به ذکر است این دوربین ها فاقد مکانیزم دید در شب می باشند که در صورت نیاز می توان از LED های مادون قرمز جداگانه برای روشنایی دید در شب استفاده نماییم. ضمن اینکه توصیه می شود از نمایندگی های رسمی نسبت به خرید دوربین مدار بسته اقدام کنید تا در صورت بروز مشکل بدون نگرانی بتوانید از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول استفاده کنید. در واقع قیمت دوربین مداربسته اصل را می توانید از سایت اصلی تولید کننده آن یا از نمایندگی های معتبر آن دریافت کنید تا سرتان کلاه نرود و جنس گران یا تقلبی خریداری نفرمایید . کیفیت مناسب دوربین و رکوردر، پشتیبانی شرکت تامین کننده کالا، استفاده از نرم افزار های تخصصی برای مشاهده تصویر زنده و ضبط شده و همچنین انتقال تصویر از مهم ترین دلایلی است که باید برای خرید دوربین مدار بسته از برند های معتبر استفاده کنید. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات شبکه در دنیا می باشد. ضبط کننده های دیجیتال ویدئو سیگنال های آنالوگ را از یک دوربین مدار بسته به قالب دیجیتال تبدیل می کند ، اطلاعات را در یک هارد ذخیره می کند و همچنین جریان ویدئویی زنده را به سایر دستگاه های شبکه ارسال می کند.

مجموعه سام گارد سیستم مشاور، طراح و مجری در زمینه ی سیستمهای نظارت تصویری می باشد و به صورت آنلاین فعالیت می کند . مجموعه سام گارد سیستم دارای تیم مجرب و کارشناسان حرفه ای می باشد تا به بالاترین کیفیت و بازدهی برای دوربین مدار بسته ی خود برسید . مجموعه سام گارد سیستم در زمینه نصب دوربین مدار بسته با استفاده از کادری مجرب از کارشناسان نصب دوربین مدار بسته در خدمت شما می باشد . هنگامی که در محل کارتان حضور ندارید، اما لازم است بر کارکنان و فضا نظارت کنید، میتوانید با اجرای چنین سیستمهایی این چالش را برطرف کنید. دوربین های دام بر روی سقف نصب می شوند. این مورد یکی از عوامل بسیار مهم در هنگام خرید دوربین مدار بسته می باشد و اکثر افراد از آن آگاهی ندارند. با مراجعه به سایت سام گارد سیستم می توانید از قیمت دوربین مداربسته مطلع شوید . سام گارد سیستم بسته به نیاز شما عزیزان پکیج دوربین مداربسته را به صورت های متفاوت همراه با نصب ارائه می کند . شکل دوربین باعث می شود افراد نتوانند به راحتی تشخیص دهند که دوربین از کدام سمت تصویر برداری می کند.