تجهیزات دوربین مداربسته – یونی ویو ایران

برای فعال کردن ارسال تصویر به مانیتور یا ضبط کننده ویدئو ، تصویر دوباره به سیگنال آنالوگ مطابق با NTSC/PAL تبدیل می شود. این سیستم قابلیت های فراوانی شامل ضبط تصاویر با فرمت ها و کیفیت های مختلف و قابلیت های هشداری متنوع را برای دوربین های آنالوگ ایجاد می کند. دوربین مداربسته اسپید دام شکل کامل تری از نوع دام است با این تفاوت ویژه که قابلیت چرخش افقی، عمودی و حتی زوم را به وسیله کنترلر و کی بورد و یا به طور اتوماتیک دارند (Pan Tilt Zoom) و همین خصوصت باعث می شود که در واقع کاملترین دوربین مدار بسته رنگی باشند. وظیفه لوله فلکسی این است که از کابلها در محیطهایی که غیر مسقف هستند، محافظت کند. قطعا هدف افراد از خرید دوربین با توجه به مکان نصب و سایر انتظاراتی که دارند متفاوت است و هر یک از ما با در نظر گرفتن کاربردی که انتظار داریم اقدام به خرید می کنیم. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب و خریداری کرد. این نوع لنزها به دلیل اینکه موتور در آنها تعبیه شده است معمولا نسبت به بقیه لنزها گرانتر است. در آخر، تکنولوژی DNR ، تمایز میان حرکت درست و نویز تصویر را برای شما آسان تر کرده و به DVR این امکان را می دهد که در تشخیص حرکت-مخصوصا در شرایط نور کم ، موثر تر عمل کند.

امروزه استفاده از دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه IP افزایش یافته است زیرا شما به راحتی می توانید تنها با اتصال به شبکه اینترنت دوربین خود را راه اندازی نمایید. تا این زمان شرکت های تولید کننده ی دوربین های مداربسته دوربین های خود را با رزولیشن های 1 مگاپیکسل ، 2 مگاپیکسل ، 3 مگاپیکسل ، تعداد کمی 4 مگا پیکسل ، 5 مگاپکسل و 8 مگاپیکسل به بازار عرضه می شوند. رزولوشن دوربین مداربسته D1 مقدار 704X480 پیکسل است و بالاترین وضوحی است که سیستم دوربین مدار بسته می تواند در آن ضبط کند. این نرم افزار ها برخی مواقع روی سیستم عامل دوربین نصب و همراه با آن بفروش می رسد. باشد بسیاری از اینها برای حفظ امنیت خود به استفاده از دوربین های مدار بسته روی آوردند. برای خرید دوربین مداربسته می توانید دوربین مداربسته خود را از میان محصولات ما انتخاب کرده و در صورت نیاز برای مشاوره در خرید با ما تماس بگیرید. در مورد مجتمع های مسکونی نیز با توجه به تعداد بالای ساکنین و سخت بودن کنترل حجم رفت و آمد و دیگر کنش های موجود در یک مجتمع مسکونی بهترین راه استفاده از دوربین های مدار بسته جهت نظارت لحظه ای بر تمامی نقاط مهم است تا بتوان اقدامات به موقع را جهت جلوگیری از جرم احتمالی صورت داد و در صورت اتفاق افتادن جرم امکان پیگیری از طریق مراجع قضایی وجود داشته باشد.

یکی از توقعاتی که از دوربین مدار بسته داریم، قابلیت ضبط تصاویر است در واقع گاهی لازم است شما تصاویر دوربین ها را به صورت آنلاین مشاهده نمایید و در موارد دیگری شما نیاز دارید پس از چند ساعت یا چند روز به تصاویر دوربین هایتان سر بزنید که در این صورت برای ضبط کردن تصاویر دریافتی از دوربین های مداربسته نیاز به دستگاهی مجزا دارید که این دستگاه بسته به نوع دوربین می تواند DVR یا NVR باشد. چه در محل کار باشید یا برای ماموریتهای کاری یکی دو روز منزل را ترک کرده باشید، میتوانید همواره از آسایش عزیزانتان مطمئن باشید؛ و البته امنیت خانه را نیز کنترل کنید. 1. طولانی بودن مسافت برای کابل کشی : زمانی که بخواهیم کابل کشی را در مسافت بالا انجام دهیم اما از مشکلات این کار مصرف زیاد کابل، صرف مدت زمان بالا برای کابل کشی و از همه مهمتر هزینه بالای آن در اثر طولانی بودن، اما در اینجا می توانیم با استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه می توانیم این مشکلات را برطرف کنیم . در این سیستم مدار بسته برخلاف دوربین های آنالوگ که اطلاعات رو از طریق کابل به دستگاه ضبط مرکزی برای پردازش و ذخیره ارسال می شود؛ اطلاعات از طریق پرتکل شبکه انتقال پیدا می کند و خود دوربین کار پردازش تصویر انجام می دهد و به نوعی کامپیوتر کوچک بحساب می آید و به این دلیل است خود دوربین دارای سیستم عامل می باشد.

1. امکان نیاز به تغییرات پایه ای در آینده وجود داشته باشد : در سیستم مدار بسته آنالوگ امکان تغییر محل اتاق کنترل و جابجایی دوربین ها از یک محل به محل دیگر معمولاً سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن است. وسعت دید دوربین مداربسته لامپی 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی است و با نصب دوربین لامپی در مرکز یک اتاق یا وسط دیوار می توان کل محیط را همزمان تحت نظر داشت و تصاویر آن را بر روی کارت حافظه ذخیره و بایگانی کرد. اسیپد دام ها قابلیت کارکرد در محیط هایی با دمای 35- تا 50 درجه را دارند. کاور وسیله است که دوربین درون آن قرار گرفته تا از صدمات ناشی از عوامل محیطی مانند جلوگیری از تماس آب با دوربین، برخورد اشیا و یا پرندگان با دوربین ، محافظت در برابر تابش نور و … یکی از مهمترین عوامل برای دریافت تصویر با کیفیت استفاده از یک دوربین مناسب مطابق با نیازهای مصرف کننده و شرایط محیطی می باشد. یكی از برندهای معتبر در بازار ایران و جهان هایك ویژن است. آیا این دوربین مورد نظر از برند معتبر بوده و دارای کارکرد،کیفیت و طول عمر مناسبی است؟