بهترین نوع دوربین مدار بسته برای منازل مسکونی و شرکت ها کدامند؟

ولتاژ ورودی به دستگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید ولتاژ مورد نیاز برای عملکرد صحیح آن تامین میشود. 1. ولتاژ ورودی به دوربین را اندازه گیری کنید. در ابتدا از یک منبع تغذیه که توانایی تامین انرژی، تا دو برابر ولتاژ مصرفی دوربینهای مداربسته را دارد، استفاده کنید. توی این گوشه یک نصاب یک دوربین دیگه کاشته بود که نگاه می کرد به شرق خودش و پشتش نه دوربین قبلی پوشش می داد و نه ارتفاع مناسب بود یه پایه از قوطی دو متری ساخته بودن که روی دیوار کوتاه قرار داده بودن و دوربین رو روش نصب کرده بودن. اگر به دو مورد بالا توجه کردید و مشکلی در آنها ندید، آپدیت بودن و صحت نرم افزار ذخیره سازی تصاویر را بررسی کنید. وجود اختلال در هارد یا استوریج ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته، میتواند مشکل عدم ضبط تصاویر را به دنبال داشته باشد. این مشکل از عدم عملکرد صحیح مکان ذخیره سازی دادهها، حاصل میشود.

همیشه پیشنهاد میشود، قبل از خرید دوربین، برای مکان نصب و تخمین تعداد مورد نیاز دوربین مدار بسته، از یک کارشناس و طراح دوربینهای مدار بسته مشورت بگیرید. ممکن است شما پس از مدتی شاهد، خاموشی خود به خودی DVR باشید، عدم رسیدگی به این مورد ممکن است امنیت مکان نصب دوربین را به خطر بیاندازد، زیرا که در صورت اختلال در این تصاویر سیگنالهای دوربین دریافت و ضبط نخواهند شد. دسته اول دوربی هایی هستند که برای ذخیره ی تصاویر به طور قطع به یک سیستم مرکزی nvr لازم دارند اما برخی از این دوربین ها دارای رم بوده و می توانند تصاویر را در رم خود بدون نیاز به nvr ذخیره نمایند. این دوربین ها به دوربین مداربسته ip نیز معروف می باشند اگر چه برخی افراد بر این تفکر هستند که دوربین مداربسته دیجیتال همان دوربین مداربسته wifi می باشد اما این گونه نمی باشد دقت داشته باشید یک دوربین دیجیتال یک دوربین مداربسته ip نیز می باشد اما یک دوربین wifi نمی باشد به عبارت دیگر می توان گفت دوربین مداربسته وای فای یک نوع دوربین مداربسته دیجیتال می باشد. از سوی دیگر این شاگردان بدلیل سن کمشان بازیگوش هستند و موارد ایمنی را رعایت نمی کنند که این می تواند باعث ایجاد مشکلات و نگرانی برای مربیان باشد که امروزه برای رفع این مشکل و برای کنترل بهتر فعالیت آنها از دوربین های مداربسته برای این منظور استفاده می شود که در مقاله در مجله فرکو به اهمیت دوربین مداربسته مهدکودک خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه باشید.

2. اقدام به تنظیم درجه روشنایی تصاویر با ریست فکتوری کنید. 3. در صورتی که مشکلی در موارد بالا وجود نداشت اقدام به تنظیم دوباره زمان و تاریخ دوربینهای مداربسته کنید. برای حل این مشکل موارد زیر را بررسی کنید و اگر خودتان دانش و تجربه کافی را برای رفع ایراد به وجود آمده ندارید، با یک کارشناس تعمیر دوربین مداربسته تماس بگیرید. این افراد با استفاده از معیارهایی چون فاصله کانونی و زاویه دید دوربینها (FOV) اقدام به طراحی و تخمین تعداد و در نهایت نصب در مکان صحیح، برای پوشش دهی مناسب، میکنند. این دوربین ها مناسب فضاهای داخلی هستند و به دلیل داشتن فاصله کانونی ثابت و دید در شب پایین، هزینه بالایی ندارند. بسیاری از شرکت ها کارمندان خود را تنها به منظور راه اندازی و نصب دوربین های آنالوگ آموزش می دهند و از آموزش های نسبتا پیچیده شبکه ای در مورد دوربین های دیجیتال صرف نظر می کنند. نصب دوربین مداربسته آنالوگ بسیار آسان است . با هم متفاوت هستند و این دلیل اصلی تفاوت قیمت دوربین های مدار بسته در فروشگاه آنلاین دوربین مداربسته دیاکالا است . قبل از انتخاب بهترین دوربین مدار بسته برای مجتمع های مسکونی باید انتظار خود از نواحی که جهت نظارت مد نظرمان است، را با نصاب دوربین مدار بسته مطرح کنیم.

علت خاموشی خود به خودی DVR چیست؟ دستگاه DVR چیست؟ این دستگاه وظیفه دارد تمام اجزا را مدیریت نماید. دستگاههای DVR (Digital Video Recorder) مانند کیس در سیستم عمل میکنند و دارای موس و کنترل از راه دور هستند، گاه ممکن است این دستگاهها نیز در طی دوران استفاده دچار اختلالاتی شوند. سیستم دوربین مدار بسته HDCVI رقیبی جدی برای دوربین های AHD و HDTVI توربو اچ دی هایک ویژن است. دوربین های HDCVI به راحتی و بدون هیچ تغییر خاصی در مدار با دوربین های آنالوگ قدیدمی تعویض می شوند. با توجه به تورم و بالا رفتن قیمت دلار و لرز، قیمت دوربینها رو به اقزایش است. دوربین Fisheye از مقاومت کمی برخوردار و برای نصب در فضاهای داخلی و محیط های بزرگ و پر تردد بسیار مناسب است. تجهیزات active: قطعات active یا قطعات فعال به قطعاتی گفته میشود که به برق وصل میشوند و در تولید، تقویت سیگنالها و هدایت آنها نقش دارند. بعضی از افراد مایلند تا دوربین منزل یا محل کارشان را خودشان نصب کنند ویا افرادی علاقه مند به کسب مهارت نصب دورین مداربسته هستند در این مقاله قصد داریم به اموزش صفر تا صد جهت خرید و نصب دوربین مداربسته توسط خودتان را ارائه کنیم.