انواع دوربین مدار بسته 📹

علاوه بر آنالیز محیط، دوربین مداربسته دارای IVS امکان ضبط سریع تصویر چهره و ارسال تصویر ضبط شده به یک سرور را دارد. این الگوریتم قابلیتهای هوشمندی جهت تشخیص سریع و دقیق نفوذ، اشیاء گمشده و غیره به ارمغان میآورد. در غیر این صورت، دسترسی شما به یکی از دوربینها یا همهی آنها قطع خواهد شد. شما میتوانید این کار را با اتصال به VMS و دسترسی به صفحه وب دوربین انجام دهید. در این صورت برای رفع مشکل دوربین مدار بسته خود بهتر است تا از دفترچه راهنمای دوربین کمک بگیرید. IVS الگوریتمی پیشرفته برای آنالیز محیط است. آنالیز هوشمند بطور روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه عبورومرور افراد را بررسی و ذخیره کرده و گزارشهای مفیدی ارائه میدهد. این شرکت هم اکنون بیش از ۶ هزار نفر به عنوان مهندس و کارشناس R&D دارد که بر روی تکنولوژی های لنز ، سنسور ، کدینگ های ویدیویی ، انتقال تصویر ، پروسسورهای درونی و گرافیکی و همچنین آنالیز های ویدیویی و نرم افزارهای مرتبط با دوربین و شبکه کار می کنند. در حقیقت هدف کمپانی هایک ویژن از راه اندازی برند های لوک این بوده است که کمپانی هایک ویژن بتواند با محصولات میانی و رو به پایین در کشور های مختلف جهان رقابت کند.

برند هایلوک کیفیتی مشابه کیفیت دوربین مداربسته هایک ویژن دارد اما از لحاظ قیمت ، پایین تر از دوربین هایک ویژن است . برند هایلوک با داشتن راه حل های IP، آنالوگ و انتقال، گزینه ایده آلی برای طیف وسیعی از نیازهای اساسی امنیتی ارائه میدهد. دوربین مداربسته از مجموعهای از قابلیتها برای متعادل کردن نور محیط بهره برده و تصویری با کیفیت در محیطهای تاریک ارائه میدهد. در این راستا تولیدکنندگان دوربین های مداربسته دست به ابداع فناوری هایی برای تنظیم نور سفید در تصاویر زده اند که AWB یکی از آنهاست و در ادامه به معرفی آن می پردازیم. پس از پیدا کردن این آدرس، از طریق لپ تاپ یا اسمارت فون خود میتوانید ping آن را مشاهده کرده و قدرت اتصال دوربین را بسنجید. دوربین های آنالوگ از قیمت پایین تری نسبت به مدل تحت شبکه یا آی پی برخوردارند. از مزایای کیفیت تصویر ۴K میتوان به رزولوشن تصویر ۴ برابر نسبت به دوربین های مداربسته ۱۰۸۰p، کیفیت بالا و ارائه تصویر با جزئیات بیشتر اشاره کرد. دوربین مدار بسته ای اچ دی نیز نسبت به دوربین های آنالوگ کیفیت بالاتری دارد که دوربین های HDTVI، HDCVI و HDSDI در این دسته قرار دارند.

بطور مثال سیستم شمارش افراد و تشخیص حرارت به تشخیص مناطق پربازدید در فروشگاهها کمک کرده و از این طریق فروشندگان میتوانند با تشخیص مناطق پر رفتوآمد و محصولات محبوب تمهیداتی را جهت افزایش فروش در نظر بگیرند. دوربین مدار بسته همچنین قابلیت تشخیص خرابکاری را نیز پیدا کرده و در صورت تشخیص هرگونه تغییر در محیط پیام هشدار ارسال میکند. قابلیت هایی مانند شمارشگر افراد و تشخیص حرارت (Heat Mapping) و غیره امکانات پیشرفتهای هستند که علاوه بر افزایش امنیت، به هوشمند شدن کسبوکار نیز کمک میکنند. هنگام خرید دوربین مداربسته مناسب، به امکانات و ویژگی های دوربین دقت کنید تا بتوانید با توجه به میزان بودجه ای که در اختیار دارید، مدل مناسب و کاربردی را انتخاب کنید. برای انتخاب یک سیستم نظارت تصویری مناسب، باید به قیمت دوربین مدار بسته توجه ویژه داشته باشیم اما این بدین معنی نیست که، ارزان ترین دوربین را انتخاب کنیم، بلکه بهترین شیوه برای خرید دوربین، انتخاب مناسب ترین دوربین با بهینه ترین قیمت برای پوشش مکان مورد نظر می باشد. این دوربین ها قابلیت نصب در اماکن مختلف را دارد ، و شما میتوانید با قیمت به کم یک محصول بسیار با کیفیت و با خدمات پس از فروش دریافت کنید .

پس هر زمانی از جایی قیمت دوربین مدار بسته را گرفتید ، چک کنید که آیا هارد در قیمت ها ذکر شده و یا خیر و چه نوع هارد با چه ظرفیتی به شما پیشنهاد شده است؟ اگر LED های روی دوربین چشمک نمیزنند، شما در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا دوربین به منبع قدرت خارجی متصل شده است یا نه (به برق وصل شده یا نه). همچنین امکان همکاری برای نصب دوربین مدار بسته در سراسر ایران توسط هایک لوک برای شما فراهم شده است . و سعی کنید تا جایی که احتمال دارد دوربین ها خارج از محیط خانه باشد تا ایجاد حساسیت برای اهالی منزل نکنه. سوراخ ها را با احتساب محل سیم کشی ایجاد کنید. از آن زمان، این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در ایجاد قابلیت های تحقیق و توسعه قوی برای تکنولوژی و نوآوری جدید ادامه داده است. با فعالسازی این قابلیت، دوربین مداربسته امکان زوم و دنبال کردن هدف تعریف شده در یک تصویر ثابت یا پارانوا را پیدا میکند. این نویزهای موجود در محیط توسط دوربین های مداربسته، همراه با تصویربرداری دریافت شده و باعث میشود عکسها یا فیلمها برفکی و تار شوند.